Скачать книги fb2 бесплатно
» » Відлуння любові: жінки

Скачать книгу Відлуння любові: жінки

Чтобы скачать Відлуння любові: жінки книгу бесплатно в формате fb2, txt, epub для андроид, iPhone, iPad, iBooks, на телефон или на планшет выберите подходящий формат книги из представленных ниже. Хотите читать онлайн книгу Відлуння любові: жінки перейдите по указанной ниже ссылке.

Відлуння любові: жінки
  • Объем страниц: 120 стр., 1 иллюстрация
  • Ограничение: 16+
Скачать Відлуння любові: жінки в fb2 формате Скачать Відлуння любові: жінки в TXT формате Скачать Відлуння любові: жінки в RTF формате Скачать Відлуння любові: жінки в EPUB формате
Скачать Відлуння любові: жінки в TXT формате

Описание книги Відлуння любові: жінки

Збірник «Відлуння любові: жінки» містить твори 20 авторок не тільки з України, а й ближнього та дальнього зарубіжжя. І всі вони — про кохання. Чому свій вибір ми зупинили саме на цій темі? Відповідь проста: нас охопило бажання привнести в життя крапельку щастя, якого зараз так мало в нашому світі і яке стало практично дефіцитом. Щоб зрозуміти суть життя, варто подорожувати текстами авторок збірника, а потім, виринувши звідти, вдихнути на повні груди повітря свободи і справжніх почуттів і — головне — сповнене справжнім Коханням. Крім того, ця книжка бере участь в благочинній акції: за її допомоги ми збираємо гроші для наших солдат, які зараз виборюють українську незалежність на сході України в зоні АТО.

Відлуння любові: жінки читать бесплатно онлайн

Отзывы о книге Відлуння любові: жінки