Скачать книги fb2 бесплатно
» » Відлуння любові: чоловіки

Скачать книгу Відлуння любові: чоловіки

Чтобы скачать Відлуння любові: чоловіки книгу бесплатно в формате fb2, txt, epub для андроид, iPhone, iPad, iBooks, на телефон или на планшет выберите подходящий формат книги из представленных ниже. Хотите читать онлайн книгу Відлуння любові: чоловіки перейдите по указанной ниже ссылке.

Відлуння любові: чоловіки
  • Объем страниц: 130 стр., 1 иллюстрация
  • Ограничение: 16+
Скачать Відлуння любові: чоловіки в fb2 формате Скачать Відлуння любові: чоловіки в TXT формате Скачать Відлуння любові: чоловіки в RTF формате Скачать Відлуння любові: чоловіки в EPUB формате
Скачать Відлуння любові: чоловіки в TXT формате

Описание книги Відлуння любові: чоловіки

До збірника «Відлуння любові: чоловіки» увійшли твори 10 авторів-чоловіків. Вони мешкають в Україні та за кордоном, різні за віком, освітою, характерами. Але, ніби змовившись, автори вирішили довести, що життям диригує всесильне почуття — Кохання. Недарма кожен оспівує жінку, кохану, ніжну, неосяжну... Без неї, її любові, ніжності, сили волі, спраги життя та категоричного відторгнення безнадії буття було б пласким та безбарвним. Крім того, ця книжка бере участь в благочинній акції: за її допомоги ми збираємо гроші для наших солдат, які зараз виборюють українську незалежність на сході України в зоні АТО.

Відлуння любові: чоловіки читать бесплатно онлайн

Отзывы о книге Відлуння любові: чоловіки